D. Bouček - P. Vodrážka (91. P. Doležal ) , Š. Hrubý , F. Kotě , M. Rattay , A. David , O. Sedláček (89. M. Mixa ) , F. Kocourek (46. A. Bohunický ) , L. Uhlíř , V. Vodička , J. Smejkal (46. R. Souček )

D. Chundela - F. Tošnar , M. Houdek , M. Rada , J. Tsvetanov (69. O. Černý ) , D. Petránek , J. Záhoř , T. Janda (79. R. Mamedov ) , J. Dragošek , T. Hagino , O. Jakoubek

Branky: 2x Vodrážka, Sedláček, Rattay - Rada, Jakoubek, Tošnar

Žluté karty: Sedláček, Vodrážka - Hagino, Rada

Rozhodčí: Průša - Zima, Fiala

Diváci: 80

Trenér Prokeš: " Po velmi dobrém vstupu do utkání kdy jsme po brankach Houdka a Tošnara vedli 2:0 jsme od cca 20 minuty přenechali aktivitu soupeři. Ještě v 35 jsme dali na 3:0 a nevim zda se nám dostalo do hlavy,  že se nemůže nic stát, ale opět jsme dostali gól ve 45 minutě. O poločase se upozorňujeme že rozhodně není po zápase a na vstup do druhé půle.
Bohužel nám druhou půli úplně přestal fungovat střed hriste a během 15 minut jsme 3x inkasovali po velmi podobných akcích soupeře. Sami jsme se ve druhé půli dostali jen k jedné nebezpečné střele.
Panuje velké zklamání z nezvládnutého zápasu, u kterého by se nemělo stávat že se nedohraje do 3 bodového konce. "