Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj 2021 - 2022, Weber Cup - rozpis

 

WEBER CUP 2022

Předehrávky 7. kolo
SO 15.1. 12:00 Střešovice – Meteor U19 hř. Střešovice 3:3 (2:2)  střelci : Alba, Kouklík, Jelínek - Dohnal, Král, Kordiak

SO 22.1. 12:00 Jíloviště - Povltavská B hř. Aritma  1:10 (0:5) střelci: Wolf - 3x Tomanec, 2x Nazarenko, 2x Khrolemok, Třešňák, Dvořák, Obermajer


1. kolo

Předehrávka 5. kolo
ST 26.1. 19:00 Aritma B - Meteor U19 hř. Aritma 2:4                    střelci: Jakoubek, Bárta - 2x Kordiak, Zemánek, Soběslavský

PÁ 28.1. 20.00 Spoje - Meteor U19 hř. Aritma  2:0                     střelci: Madej, Verner
SO 29.1. 10.00 Radotín - Povltavská B hř. Radotín  1:5                   střelci: Maruš - 3x Bicenc, Nazarenko, Khrolenok
SO 29.1. 12:00 Jíloviště - 1999 Praha hř. Radotín  1:1                střelci: Frank - Měska
SO 29.1. 12:00 Střešovice – Aritma hř. Aritma  2:1                  střelci : Charvát, Morgerstern

6. kolo
ST 2.2. 20:00 1999 Praha – Meteor U19 hř. Aritma
0:7                    střelci: 3x Kordiak, 2x Bradáč, Chlupáč, Holub, Lizálek 
2.kolo
SO 16.2.19:00 Povltavská B - Aritma B hř. Radotín 
SO 5.2. 12:00 1999 Praha - Radotín hř. Radotín 7:4                    střelci: 3x Měska, 2x Štefánek, 2x Opočenský - 2x Kubišta, Pivnička, Doležal
SO 5.2. 12:00 Spoje - Střešovice hř. Aritma 6:2                       střelci: 4x Madej, 2x Verner - Ridzák, Věchtík
SO 5.2. 14:00 Meteor U19 - Jíloviště hř. Aritma 3:1                    střelci: 3x Kordiak - Jánošek

Předehrávka 4.kolo
ÚT 8.2. 18:00 Meteor U19 - Radotín hř. Radotín 
4:4                  střelci: 2x Kordiak, Kalhous, Dohnal - Císařovský, Doležal, Louda, Dlouhý

3.kolo
ST 23.2. 20:00 Radotín - Jíloviště hř. Radotín   odloženo
SO 12.2. 12:00 Meteor U19 - Povltavská B hř. Radotín  1:5              střelci: Kalhous - 3x Bicenc, Jakobínský, Domanský
SO 12.2. 12:00 Spoje – Aritma B hř. Aritma  5:2                            střelci: 2x Madej, Verner, Košut, Landa - 2x Komárek 

SO 12.2. 14:00 Střešovice - 1999 Praha hř. Aritma    5:0              střelci: Charvát, Němec, Koudelka, Rydzák, Burýsek

4. kolo
SO 19.2. 12:00 Povltavská B - Střešovice hř. Radotín
1:1               střelci: Obermajer - Ridzák
SO 19.2. 12:00 Aritma B - Jíloviště hř. Aritma 4:7                           střelci: 2x Tománek, 2x Touré - 2x Malý, 2x Sorna, Pospíchal, Janoušek V., Janoušek F.
SO 19.2. 14:00 1999 Praha - Spoje hř. Aritma  2:3                           střelci: Vejražka - 2x Madej, Kubek

5. kolo
SO 26.2. 10:00 Jíloviště - Spoje hř. Radotín 
3:3                             střelci: 2x Janoušek, Rada - Verner, Ladra, Mašek
SO 26.2. 12:00 Střešovice - Radotín hř. Radotín  1:3                      střelci: Koudelka - Louda, Doležal, Mašek
ST 2.3. 20:00 Povltavská B - 1999 Praha hř. Aritma  3:0 kont.

6. kolo
SO 5.3. 10.00 Povltavská B - Spoje hř. Radotín 
1:6                        střelci: Neumann - 2x Koubek, 2x Šplíchal, Zmul, Ladra  

SO 5.3. 10.00 Aritma B - Radotín hř. Aritma  1:1      foto                 střelci: Tošnar - Mašek
SO 5.3. 12.00 Jíloviště - Střešovice hř. Radotín  0:4                      střelci: 2x Rydzák, Kříž, Burýšek

7. kolo
SO 12.3. 10:00 Spoje - Radotín hř. Radotín   
2:2                             střelci: Madej, Kočúch - Pivrnička, Maruš
SO 12.3. 12:00 Aritma B - 1999 Praha hř. Radotín  3:1                   střelci: 2x Havlíček, Kortyš - Štefánek   

Utkání 2022/23

Nejbližší zápasy mužů a dorostů

Muži A | Sobota 08.10.2022, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Spartak Soběslav
 
Muži A | Sobota 15.10.2022, 10:30
FK Komárov - SK Aritma Praha
 
Muži A | Sobota 22.10.2022, 10:15
SK Aritma Praha - TJ Sokol Lom
 
Muži B | Neděle 09.10.2022, 16:00
Sportovní klub Zbraslav - SK Aritma Praha
 
Muži B | Neděle 16.10.2022, 15:30
SK Aritma Praha - TJ AFK SLIVENEC
 
Muži B | Sobota 22.10.2022, 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s. - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 08.10.2022, 12:30
SK Aritma Praha - 1.FK Příbram
 
U19 | Sobota 15.10.2022, 10:00
FC Rokycany - SK Aritma Praha
 
U19 | Sobota 22.10.2022, 12:30
SK Aritma Praha - FC Písek fotbal
 
U17 | Sobota 08.10.2022, 14:45
SK Aritma Praha - 1.FK Příbram
 
U17 | Sobota 15.10.2022, 12:15
FC Rokycany - SK Aritma Praha
 
U17 | Sobota 22.10.2022, 14:45
SK Aritma Praha - FC Písek fotbal
 
MLÁDEŽ 2022/23

Nejbližší zápasy žáků 

U15 | Sobota 08.10.2022, 10:00
SK Aritma Praha - Junior Chomutov
 
U15 | Sobota 15.10.2022, 10:00
FC Slavia Karlovy Vary - SK Aritma Praha
 
U15 | Sobota 22.10.2022, 10:00
SK Aritma Praha - FK Arsenal Česká Lípa
 
U14 | Sobota 08.10.2022, 12:00
SK Aritma Praha - Junior Chomutov
 
U14 | Sobota 15.10.2022, 12:00
FC Slavia Karlovy Vary - SK Aritma Praha
 
U14 | Sobota 22.10.2022, 12:00
SK Aritma Praha - FK Arsenal Česká Lípa
 
U13 | Neděle 09.10.2022, 15:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Aritma Praha
 
U13 | Sobota 15.10.2022, 10:00
SK Aritma Praha - FC Rokycany
 
U13 | Sobota 22.10.2022, 15:30
SKP České Budějovice - SK Aritma Praha
 
U12 | Sobota 08.10.2022
TJ AVIA Čakovice - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 09.10.2022, 10:00
Sparta Praha - dívky - SK Aritma Praha
 
U12 | Neděle 09.10.2022, 15:00
AC Sparta Praha fotbal - SK Aritma Praha
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS