J. Mužík - R. Starec , P. Novák , L. Kácovský , A. Rozman (92. J. Kraus ) , T. Adamec , V. Zdražil , O. Adamík , D. Vasylčuk , P. Vytiska , J. Vávra (90. D. Janiček )

D. Roub - M. Zerner , J. Dragošek , J. Mareš , V. Musil , D. Kortiš , F. Tošnar , M. Havlíček , J. Záhoř (86. M. Šlégr ) , J. Tsvetanov (62. Š. Hořt ) , M. Bedrna

Branky: Vytiska, Vasylčuk - Mareš, Tošnar

Žluté karty: Zdražil, Vysylčuk, Rozman, Adamík - Roub, Havlíček, Dragošek

Rozhodčí: Tenkrát - Maslov, Mařík

Diváci: 75

Zdroj Fotbalunas.cz

Zápas začal lépe pro hosty z Aritmy, kteří se dostali do vedení díky brankám Mareše a Tosnara. Aritma měla zápas pod kontrolou a vytvářela si další šance, které však nedokázala proměnit. Zlom přišel ve 30. minutě, kdy Slivenec snížil po rohovém kopu. Tento moment jako by vyvedl Aritmu z rytmu, což soupeř potrestal ještě jednou brankou ve třetí minutě nastavení prvního poločasu.

Ve druhé polovině zápasu se Aritma snažila získat zpět kontrolu a usilovala o tři body. Nicméně jejich snaha byla spíše křečovitá, chyběla kvalita v útočné fázi a přesné zakončení. Ačkoli si vytvořili několik šancí, nedokázali je proměnit, přičemž jednou dokonce trefili tyč.

Podle hodnocení trenéra Aritmy bylo klíčovým momentem zápasu vypadnutí z tempa ve druhé části prvního poločasu, kdy tým inkasoval dva góly. Ztráta koncentrace a nedostatečná trpělivost v útočné fázi je nakonec stála cenné body.

Slivenec, který dokázal zastavit vítěznou sérii Aritmy, ukázal bojovného ducha a schopnost zvrátit nepříznivý vývoj utkání. Pro oba týmy to byl cenný bod, který může hrát roli v jejich konečném umístění v tabulce.

Celkově se jednalo o dramatický zápas, který nabídl divákům napínavý fotbal plný zvratů. Remíza 2:2 je spravedlivým vyústěním střetnutí dvou týmů, které jsou aktuálně ve velmi dobré formě.

Josef Prokeš - trenérZápas, ve kterém nás body stal výpadek v druhé části prvního poločasu. Úvod utkání nás zastihl velmi dobře a po trefách Mareše a Tosnara jsme vedli 2:0 a dále jsme byli aktivní, ale další šance jsme neproměnili. Ve 30. minutě jsme si nepohlídali rohový kop soupeře a do konce poločasu jsme absolutně vypadli z tempa a soupeř nás ještě ve 3. minutě nastavení jednou potrestal. Druhý poločas byla z naší strany spíše křeč v honbě za 3 body, kdy se nám nedařilo dát kvalitní balón do vápna a když už soupeř udělal chybu tak jsme trefili tyč. Takže výpadek a větší trpělivost s kvalitou v útočné fázi nás stala body.