5. kolo, sobota 07.09.2019, 10:15

TJ TATRAN RakovníkSK Aritma Praha

1:3 (0:1)
Roman Kunc | | Muži A

Tatran Rakovník - Aritma Praha 1:3 (0:1)

Střídající hrači rozhodli, narozdíl od české reprezentace v Kosovu,  o cenném vítezství v Rakovníku v závěrečné desetiminutovce. 

 

TJ TATRAN Rakovník:

P. Kabele - D. Vild ( 85. E. Stojka) , V. Hradecký , P. Vecka , K. Omovie , L. Hrobník , T. Rothe , P. Kučera , A. Nesládek , M. Verner , J. Bredler

SK Aritma Praha:

J. Stareček - F. Turbák , J. Beneš , P. Rys (89. T. Modr ) , M. Glasnovič , J. Troníček , M. Polom , F. Podobský (74. M. Macek ) , D. Frnoch , M. Pivrnec (68. R. Turák ) , M. Bedrna

Branky: Rothe - Frnoch,  Glasnovič,  Macek

Žluté karty: 

Červené karty: 

Rozhodčí: Haleš - Šob,  Erlebach 

Stadion: Městský areál Šamotka

Komentář

fotogalerie ze zápasu na fotbalunas.cz

Potřetí v této soutěžním ročníku jsme zavítali na hřiště soupeře a potřetí jsme dokázali přivézt tři body. Tentokrát jsme hostovali na hřišti nevyzpytatelného Tatranu Rakovník, který se zatím pohyboval ve druhé polovině tabulky. Před utkáním vydatně pršelo a trávník byl mokrý, ale v dobrém stavu. Utkání jsme začali sebevědomě, domácí jsme do ničeho nepouštěli a ve 13. minutě jsme po perfektně zahrané standardní situaci blízko rohového praporku skórovali krásnou hlavičkou Dana Frnocha a ujali se vedení 1:0. Nicméně postupem času naše aktivita zeslábla, Tatran se začal dostávat do hry, kdy si vypracoval několik slušných příležitostí. Naštěstí jsme do kabin odcházeli s jednogólovým vedením.

Do druhého poločasu jsme vstoupili nekoncentrovaně, ztráceli jsme laciné míče při rozehrávce a domácí toho využili, když v 51. minutě vyrovnali po střele uvnitř pokutového území na 1:1. naštěstí nás tato obdržená branka probudila a naše aktivita se postupně probouzela. Mužstvo domácích jsme dostávali více a více pod tlak a vypracovali si i několik velice dobrých šancí, které jsme ale neproměnili. S blížícím se koncem utkání jsme tlak vystupňovali a v 82. jsme po nádherné akci a dorážce Macka šli do vedení 2:1. Do konce utkání se ještě prosadil Marin Glasnovič, který zaznamenal svojí první branku po návratu ze zahraničí a zpečetil naší výhru 3:1.

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 17. kolo
Hvězda ChebAritma Praha
U14 | 17. kolo
Hvězda ChebAritma Praha
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice