1. kolo, středa 30.08.2023, 16:00

SK Aritma PrahaFK Arsenal Česká Lípa

4:3 (1:2)

SK Aritma Praha:

Marguerite - Komárek, Vránek , Krejčí, Hruška , Dyus , Pekař, Smejkal , Kalaš, Holman, Medřický

FK Arsenal Česká Lípa:

Kubinec - Jánský , Koutný , Németh , Přibyl, Mrázek Z., Mrázek M. , Luňák , Zagyi , Holub , Okenko, Jenčovský, Šárovec , Zikán

Branky: Vránek, Dyus, Kalaš, Holman - 2x Luňák, Jánský

Žluté karty: 

Červené karty:

Rozhodčí: Borč

Diváci: 45

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Šustek: " Druhé utkání pro naše kluky v divizi. Průběh utkání znovu stejný, my si tvoříme šance, soupeř hrozí z brejků. První třetinu máme minimálně deset gólových příležitostí, často i jasných, ale nedokážeme je využít. Soupeř trestá po úniku velmi šikovného kluka na křídle. Bohužel jen trestal naše chyby v obranném postavení. Druhá čtvrtina herně dost podobná, obstřelujeme branku a nakonec to tam padne z nejpomalejší střely ve třetině. Poté nám znovu projde stejný kluk a naservíruje útočníkovi druhý gól. Třetí třetinu jsme malinko změnili rozestavení, začali lépe napadat a naše akce se konečně dařilo proměňovat. Během 9 minut otáčíme skóre a vedeme o dva góly. Zbytek třetiny už jsme měli pod kontrolou mimo jedné chyby v rozehře v 88 minutě. 

Oproti minulému zápasu jsme měli lepší postavení v založení útoků, lépe jsme dostupovali hráče, lépe jsme řešili situace pod tlakem. Skvěle fungovalo i vysoké napadání. Jsem na kluky hrdý jak zvládli závěr zápasu a všichni jsme rádi za 3 body, i když nás to stálo dost zbytečných nervů. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži B | Baráž
Aritma PrahaUhříněves
Muži B | Baráž
UhříněvesAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků