Žluté karty:

Rozhodčí: Kunay

Diváci: 20

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér: " Dnes se jednalo o utkání, kdy jsem nějak tušil nepříjemnosti. Na podzim jsme s Mostem sice vyhráli 3:1 venku, ale za cenu tří zraněných hráčů, takže jsem malinko předvídal prasečinu. A dělo se. Prvních 15 minut nás soupeř tlačil, dostával se do šancí, ty ale končily většinově na našich stoperech, a také samozřejmě hrál velmi zákeřně za hranicí pravidel, a každý zákrok trenéři soupeře obhajovali. Poté co jsme si zvykli na lokty do obličeje, šlapáky a soupeřův trash-talk, tak jsme začali více útočit. První gól obstaral Krejčí, který odražený roh soupeře využil k samostatnému průniku po lajně a úklidu na zadní tyč. Druhý gól přišel hned v zápětí, když Vránek odebral váhajícímu soupeři míč a lehkým obloukem obstřelil gólmana. Po celý zápas jsme byli skvělí v rozehrávce, dobře otáčeli hru a pronikali do šancí. Otázkou zůstává souboj obránce soupeře, který křižoval Holmana takovým způsobem, že Holman utkání nedohrál. Za mě tyto zákroky jsou dost zákeřné a je úplně jedno zda soupeř trefil míč či ne.
Druhou třetinu jsme z nějakého zvláštního důvodu vůbec nenapadali rozehru soupeře a čekali na ztrátu soupeře, ani žádné velké šance k vidění nebyly, jen dost nepřesných zakončení z dálky a zkažené přihrávky na obou stranách. Rozhodčí začal více pískat soupeřovy fauly, které s přibývajícím časem byly čím dál tím víc viditelné, což se hráčům soupeře nelíbilo a dávali to dost najevo. Nečinnost trenérů soupeře i v tomto okamžiku mě nechala v údivu, ale asi se něco takového vzhledem k podzimnímu klání dalo čekat.
Třetí třetinu jsme začali více napadat a míč byl stále víc na našich kopačkách, čehož jsme dvakrát dokázali skvěle využít. Poprvé průnikem Kalhouse po přihrávce ze středu a jeho technickou střelou kolem gólmana na přední tyč, a poté akcí kdy se Krejčí skvěle vyrotoval se spoluhráčem na straně, naservíroval míč do vápna, střelu z první Hruška opřel o brankáře, ale míč se odrazil ke Kalhousovi, který z hranice vápna prostřelil vše co bylo v cestě. Spousta dalších šancí zůstalo nevyužitých. Soupeřovy šance skvěle bránili Komárek, Smejkal a Kalaš, zbytek pochytal skvěle chytající Marguerite. Dnes hrál skvěle celý tým včetně hráčů širšího kádru, kteří dnes měli hodně prostoru se ukázat vzhledem k omluvenkám a zraněním."