Branky:

Žluté karty:

Rozhodčí: Rishko

FK Hvězda Cheb:

Trenér: " Dnes jsme nastoupili do utkání z pozice favorita zápasu, což bylo již od začátku na hře vidět. Byli jsme silní na míči, soupeř se snažil hrozit z brejků. První třetina byla ve znamení pálení jasných tutovek, nebo zbytečných pokusů z dálky do dobře chytajícího brankáře. Chvíli jsme se nervovali, obzvlášť ve třech momentech kdy šel soupeř po našich nevynucených chybách sám na Vojtu, ten byl naštěstí připraven čelit všem pokusům. První třetina skončila 0:0 a z naší strany panovala velká nespokojenost s produktivitou, což jsme hráčům důrazně vytkli. Druhou třetinu gólově odšpuntoval Pekař hlavičkou z rohu, druhý gól dal Hruška poté, co se objevil sám před brankářem, třetí gól dloubnutí Kalaše na dlouhou nohu zapadlé pod brankářem. To vše v průběhu prvních deseti minut druhé třetiny. Po prostřídání dal svůj první divizní gól Kunc, kdy dorážel vyraženou brankářovu střelu. Oproti první třetině jsme byli o dost klidnější v založení a proměňovali šance. Třetí třetinu odstartoval Krejčí svojí genialitu. Nejprve zatočil na zadní tyč svou střelu, a o pár minut později prošel sám celou lajnu aby naservíroval gólovou přihrávku Kalašovi. Poté přišlo 14 minut, kdy jsme měli další nadějné šance, které zůstaly nevyužity. V 82.minutě se dostal ke střele Pekař, brankář jeho střelu vyrazil pouze před Holmana, který se již nemýlil. O tři minuty později se k odraženému míči dostal Smejkal, který protečoval svou střelu přes dva obránce přesně k tyči.
Dnes pochvala za výkon ve druhé a třetí třetině, kdy jsme si začali více vážit našich šancí, a skoro nepouštěli soupeře k míči. Škoda slabší produktivity v první třetině, výsledek mohl být ještě lepší. Speciální pochvalu ale zaslouží brankář soupeře, který pochytal nemožné. Největším pozitivem tohoto zápasu je výkon kluků širšího kádru, kteří dnes nastoupili a předvedli dobré výkony."