3. kolo, čtvrtek 28.09.2023, 10:00

SK Aritma PrahaFK Neratovice - Byškovice

2:5 (1:3)

SK Aritma Praha:

Marguerite - Bošanský, Drábek, Pišna, Krejčí, Hruška, Dyus, Pekař , Komárek, Holman, Adamec, Vránek

FK Neratovice - Byškovice:

Drápal - Ilić , Hádek , Turcsányi , Maleček, Kalina , Špaček , David , Kroupa, Sousedík , Kolář, Štibrányi , Stinka, Placzek, Scully , Hanus

Branky: Holman, Dyus - 2x Kalina, 2x Kroupa, Turcsányi

Žluté karty: Stinka

Červené karty: 

Rozhodčí: Novák

Diváci: 35

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér Šustek: " První utkání po dlouhé době, kdy měl ze hry bohužel více soupeř. Trochu jsme se lekli soupeřova důrazu a přímočarosti, což vedlo ke spoustě soupeřovým šancím hned ze začátku. Akce soupeře byly ale často ve finále nedotažené do konce, a tak jsme se stihli přizpůsobit tempu soupeře, což pak vedlo ke krásným akcím na obou stranách. Hodně nás mrzí první dva góly, kdy stoper nedokáže zajistit druhého stopera a soupeř po průniku skóruje. Poté o pár minut později chybou v rozehrávce darujeme soupeři gól. Ještě do přestávky jsme dokázali zkorigovat skóre skvělou součinností do křídla na Holmana, který se tváří v tvář gólmanovi prosadil. 

Druhá třetina byla herně dost podobná, oba týmy se snaží o kombinaci po zemi, hrál se dobrý fotbal, bohužel ale rozhodovalo dotažení akcí. Měli jsme zajímavé průnikovky za obranu, dost přečíslení, které jsme ale nedokázali dotáhnout ke gólu, soupeř mezitím prošel po křídle do vápna a po gólu do prázdné brány odskakuje na dva góly.

I přes tuto ztrátu jsme ale do třetí třetiny šli s cílem nějak s výsledkem ještě pohnout, zlepšit postavení v napadání a důraz. Správné načasování napadání nám v této třetině přineslo hodně šancí, ale žádná z nich bohužel využita nebyla. Soupeř tak využil naší hry vabank a dvakrát pronikl do unavené obrany, čímž si zápas nadobro pojistil. My jsme se i přesto dále snažili hrát a naše napadání přineslo ovoce, kdy po zisku míče a průniku do vápna byl sestřelen Krejčí a kopala se penalta. Tu Dyus proměnil. Bohužel už ale bylo málo času na reakci a i síly už nezbyly skoro žádné. Dohrávali jsme s jedním dostupným hráčem na střídačce, zbylí tři už byli hotoví. 

Dnes i přes prohru ceníme snahu porvat se o výhru, i když se prohrává, i to že se nám dařilo hrát hru kterou chceme (konstruktivní rozehra, aktivní napadání po ztrátě míče). Soupeř byl dnes velmi silný (účastník finále Planeo Cupu) a my s ním dokázali bojovat až do konce. "

Aritma TV

Utkání 2023/24

Soutěžní zápasy mužů a dorostů

Muži A | 17. kolo
Baník SokolovAritma Praha
Muži B | 17. kolo
Aritma PrahaUhelné sklady
U19 | 17. kolo
MotorletAritma Praha
U17 | 17. kolo
MotorletAritma Praha

MLÁDEŽ 2023/24

Soutěžní zápasy žáků 

U15 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U14 | 16. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U13 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice
U12 | 17. kolo
Aritma PrahaStřešovice