Dammer - Bošanský, Smejkal , Bartovský, Hruška, Dyus, Pekař , Komárek, Kalaš , Holman , Marguerite , Adamec, Břešťál

Veselý - Zítek, Evans, Vymyslický, Folwarczny , Chramosta, Kobza , Tichý , Černý , Novotný , Kučera, Němeček , Dvorský, Nazarčík

Branky: 2x Pekař, 2x Mafguerite, Bartovský, Komárek, Kalaš, Holman - 2x Novotný

Červené karty: .

Rozhodčí: Belei

Diváci: 15

Stadion: SK Aritma Praha

Trenér Dostál: " V dalším kole ČDŽ jsme hostili na našem hřišti Junior Chomutov. Do tohoto zápasu jsme šli s cílem hrát ve větším klidu než v předchozím zápase s Mostem, co nejdřív dát gól a pak kontrolovat hru na míči. Všechny tyto cíle se nám do puntíku podařilo splnit. Hned ve 3.minutě se dostáváme do první šance, a po uvolnění zakončuje Vojta M. přesně. Soupeř se snaží na náš gól rychle reagovat, ale všechny přihrávky za obranu sbírá vždy jeden z obránců, případně Fanda v bráně. V 15. minutě soupeře natlačíme tak, že si málem vstřelí vlastní gól, a při následném rohu se ve vápně nejlépe zorientoval Filip, který odražený balón pohotově doráží. Třetí gól skvělá Matyho průnikovka na Martina, ten z křídla posílá balón před bránu, který Vojta chytře pustí na Viktora, který vymete šibenici. Čtvrtý gól Vojta po úniku na hranu vápna obstřelil gólmana šajtlí na zadní tyč.

Druhou třetinu jsme více kontrolovali hru, zato ale spali při finálním řešení. Soupeř po naší ztrátě na křídle trestá po sražené střele, která k naší smůle zapadla do brány. Poté nastala velmi zvláštní situace. Rozhodčí pískne penaltu, kterou poté postaví na hranu vápna s tím, že to je 8 metrů. Vyznačené vápno na trávě od čáry na hranu vápna má více než 10 m, což vyústilo v situaci, kdy penaltu Oliver musel kopat z cca 13 metrů, pro níž si, i přes skvělé zamíření, brankář doskočil. O pár minut později jsme se ale spravedlnosti dočkali, když z rohu vápna Kaly trefil šibenici.

O přestávce jsme si řekli, že tato třetina z hlediska počtu šancí nebyla úplně ideální, a že bychom se i přes rozdíl skóre měli snažit přidat, abychom se ke konci zbytečně ne nervovali. V prvních 10 minutách třetí třetiny jsme poté dali tři góly (Filip znovu z rohu, Kuba Komárek umístěná střela k tyči, a Oliver znovu nejpomalejší gól, zato ale perfektně umístěný) a tím definitivně ukončili zápas. Soupeř na to dokázal odpovědět pouze jedním gólem po naší ne domluvě v obraně, po které se míč odrazil k dorážejícímu útočníkovi. Zápas tak skončil naším vítězstvím 8:2.

Dnes se mi líbil přístup kluků k zápasu, kdy se nám podařilo přenést věci z tréninku do zápasu. Kluci dnes ukázali, že ví jak reagovat na míči v jaké situaci, a ve většině volili správná řešení. Byli jsme klidní na míči, kontrolovali hru, tvořili si šance, které jsme proměnili, a kromě dvou tří závarů jsme soupeře do ničeho nepustili. V týmu tedy panuje spokojenost ze zasloužené výhry, kterou bychom chtěli příští neděli ve Varnsdorfu zopakovat. "