Diváci: 30

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

SK Aritma Praha:

Trenér: " Těžko se mi k tomuto utkání vrací. Do zápasu jsme šli nakopnutí výkonem proti Neratovicím, ale oslabení o čtyři stabilní hráče sestavy, a tak jsme prakticky celý zápas hledali ideální pozice pro naše hráče tak, aby hra fungovala. První třetinu jsme začali dobře, vytvořili si pár jasných šancí, ty jsme ale nedokázali proměnit (obzvláště k naštvání je průnik čtyř hráčů za obranu a tragicky řešená akce naším křídlem). Soupeř měl ale kvůli našemu napadání ze hry více, ale dokázal vstřelit pouze dva góly. Druhou třetinu jsme změnili rozestavení na 3-3-1, které jsme hráli vůbec poprvé, a kluci se dokázali jakž takž dobře přizpůsobit dané formaci. Díky tomu jsme soupeře mohli více zavřít a tvořit si šance. Gól jsme ale z několika dalších šancí stále nedali, zatímco soupeř odskočil na čtyřbrankové vedení ke konci třetiny. Poslední třetina až na gólovou situaci byla úplně tragická. Vymizel pohyb, zmizelo nasazení u půlky hráčů, což poté hodilo deku i na hráče předvádějící slušný výkon. Darovali jsme soupeři spoustu gólů, musíme ale uznat že soupeř byl herně vyspělejší. Skóre se zastavilo na 1:8. Proměnit šance plus být zapojení ve hře ve více lidech, tak z toho mohl být vyrovnaný zápas. Opravdu nelze hrát zápas s devíti fungujícími hráči, a dalšími pěti co si jdou zápas jen odchodit. Tento zápas byl zrcadlo toho, co těchto pět hráčů aktuálně předvádí v tréninku. "