Trunška - Rusňák, Charvát , Horák , Žalud , Řeháček , Novotný , Brix , Kozohorský, Asanaliev,

Kraus - Terynek , Škanta, Reiss, Miler , Vaňous, Štěpánek, Kuruc, Kusek, Cichý, Alkabi

Žluté karty:

Rozhodčí: Hlaváček - Černý, Šulák

Diváci: 30

Stadion: ČZU Suchdol

Trenér Pecha: " Po nepovedeném taháku kola v Neratovicích jsme chtěli doma bodovat na plno a našeho tabulkového souseda z Chomutova jsme chtěli porazit.
Na hráčích jsem viděl chuť i když jsme museli promíchat základní sestavu a museli se obejit bez některých našich opor.

Každý zápas hráče upozorňuji, že je minimum týmů v lize které nás můžou porazit nějakou kombinační hrou a že je třeba uhlídat jednoduché dlouhé nákopy soupeře. A to se nám vymstilo hned ve 2.minutě a nechali jsme si vstřelit laciný gól po jednoduchém nákopu za naší obranu…

Soupeř byl v 1.půli lepší, protože my jsme se nemohli z rychlého gólu oklepat a udělali jsme hloupou chybu, kdy náš stoper ztratil balon a bylo 0:2.

Hráče jsem nabádal k vyšší aktivitě a pohybu co hned začali dělat a náš soupeř najednou nevěděl kam dřív.
Byli jsme kvalitní na balonu, ale náš platonický tlak jsme nedokázali proměnit v kontaktní gól.
Ten přisel, ale bohužel pozdě kdy 5 min do konce proměnil penaltu Humeni a my cítili, že to můžeme srovnat.
Hráli jsme totální vabank, ale bohužel se nám srovnat nepovedlo.
Za druhou půli hráče musím pochválit, ale první jsme totálně prospali a pak se těžko zápas otáčí.
Musíme zvednout hlavy a poradně se nachystat protože nás čeká moc těžký dvojzápas s Mostem a Braníkem během 48 hodin…"