Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

 

Přejeme Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc
přetrvala a úspěchy příštího roku
ať předstihnou roky minulé.

 

 

Klánovice – Aritma 0:2 ( 0:1 ) - Ml. dorost A

24.05.2016 | Petra Bařinová
U17

  Zápas, ve kterém jsme zavítali na hřiště posledního mužstva soutěže měl být pro nás jasnou záležitostí, což se bohužel nepotvrdilo a opět přes naši střeleckou impotenci jsme se těžko prokousávali k vítězství.

Soupeř začal za slunečného a dusného počasí aktivněji, měl více míč na kopačkách, ale naštěstí pro nás si nevypracoval, žádnou střeleckou příležitost. Z naší strany to byl výkon zlepšený oproti minulému zápasu, nicméně pořád tomu chybí lehkost z podzimní části soutěže. Někteří hráči moc tlačí na pilu, když se jim nedaří, volí nejtěžší možná řešení a stále lehce ztrácíme míč. Pro jeho opětovné získání se zbytečně nadřeme a pak i díky tomu ztrácí naše hra na už zmiňované lehkosti a kvalitě.

  Jinak musím hráče pochválit za zodpovědný přístup. Přestože se nám tolik nedaří v útočné fázi, tak chválím za příkladnou bojovnost, nasazení a přes zbytečné chyby i za chuť hrát fotbal.

Branky: Bařina 2x

 
Aktuální články
Díky trenérům

Děkujeme trenérům, že nám zasílají informace o svých týmech, zasílají nějaký ten článek a díky nim pak jsou tyto stránky o dost...

 
Zimní liga mladšího dorostu

Již o tomto víkendu odstartovala zimní liga mladšího dorostu pořádaná Motorletem. Naše U17 si poradila s Admirou U16 6:1,...

 
Remíza U19

Po srdnatém výkonu si odváží U19 bod z Motorletu, kdy poprvé v sezóně prohrála v penaltovém rozstřelu.

 
Prohra U17
 
Remíza U19 a prohra U17 v závěru podzimu
 
Najde Aritma konečně šutéra
 
Dorosty v neděli na Motorletu
 
Zavadil řádil na Aritmě
 
Důležité tři body
 
Mladší žáci U13 zakončili podzim prohrou s Tempem
 
 
SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS