Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži A: Fortuna Divize zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
1. so 31.7. FK Arsenal Česká Lípa SK Aritma Praha 4:3 (2:1)
2. so 7.8. SK Aritma Praha MFK Dobříš 4:2 (2:1)
MOL CUP st 11.8. SK Aritma Praha Povltavská fotbalová akademie 0:1 (0:0)
3. so 14.8. SK Kladno SK Aritma Praha 3:1 (1:0)
4. so 21.8. SK Aritma Praha FK Baník Most - Souš 2:2 (0:0)
5. so 28.8. TJ TATRAN Rakovník SK Aritma Praha 0:5 (0:4)
6. so 4.9. SK Aritma Praha SK Český Brod 1:2 (1:2)
7. so 11.9. Fotbalový klub Ostrov, z.s. SK Aritma Praha 0:0 (0:0)
8. so 18.9. SK Aritma Praha FK Meteor Praha VIII 5:1 (2:1)
9. so 25.9. Fotbalový klub SEKO LOUNY SK Aritma Praha 3:1 (2:0)
15. út 28.9. SK Aritma Praha Fotbalový klub Brandýs n.L. 1:0 (1:0)
10. so 2.10. SK Aritma Praha SK Slaný 2:0 (1:0)
11. so 9.10. SK Štětí SK Aritma Praha 3:1 (2:1)
12. so 16.10. SK Aritma Praha FK Olympia Březová 3:2 (2:0)
13. so 23.10. FK Neratovice - Byškovice SK Aritma Praha 3:1 (0:1)
14. st 27.10. FC Chomutov SK Aritma Praha 0:1 (0:1)
16. so 12.3. SK Aritma Praha FK Arsenal Česká Lípa 1:5 (1:2)
17. so 19.3. MFK Dobříš SK Aritma Praha 0:2 (0:0)
18. so 26.3. SK Aritma Praha SK Kladno 2:2 (1:1)
19. so 2.4. FK Baník Most - Souš SK Aritma Praha 1:0 (0:0)
20. so 9.4. SK Aritma Praha TJ TATRAN Rakovník 5:0 (2:0)
21. so 16.4. SK Český Brod SK Aritma Praha 2:1 (0:0)
22. so 23.4. SK Aritma Praha Fotbalový klub Ostrov, z.s. 5:0 (2:0)
23. ne 1.5. FK Meteor Praha VIII SK Aritma Praha 1:1 (0:0)
24. so 7.5. SK Aritma Praha Fotbalový klub SEKO LOUNY 1:0 (0:0)
25. so 14.5. SK Slaný SK Aritma Praha 1:0 (1:0)
26. so 21.5. SK Aritma Praha SK Štětí 2:1 (1:1)
27. so 28.5. FK Olympia Březová SK Aritma Praha 2:5 (1:3)
28. so 4.6. SK Aritma Praha FK Neratovice - Byškovice 1:0 (0:0)
29. so 11.6. SK Aritma Praha FC Chomutov 0:0 (0:0)
30. so 18.6. Fotbalový klub Brandýs n.L. SK Aritma Praha 2:2 (2:2)
Rozpisy zápasů
 
Muži A:
 
Fortuna Divize
 
 
Muži B:
 
1.A třída skupina B
 
 
U19:
 
ČDD U 19 A
 
 
U17:
 
ČDD U 17 A
 
 
U16:
 
MD-2A
 
 
U15:
 
ČDŽ U 15 A SŽ-2/C
 
 
U14:
 
ČDŽ U 14 A
 
 
U13:
 
ČLŽ U 13 A
 
 
U12:
 
ČLŽ U 12 A MŽ - C MŽ - D
 
 
U11:
 
Přípravka starší A
 
 
U10:
 
Přípravka starší B Přípravka starší C
 
 
U9:
 
Přípravka mladší A
 
 
U8:
 
Přípravka mladší B
 
 
Stará Garda:
 
2.liga gentlemanů 40+
 
 
 
© eSports s.r.o. & SK Aritma Praha - kontakt: tomas.kubr@seznam.cz RSS