Braun - Magendans ( 63. Volník ), Zajíček , Karbulka , Pára , Amaral ( 52. Amaral), Delgado , Altynski ( 69. Illich), Novák , Hiršl , Schierreich

Černý - Přibyl , Drahník (41. Šefara), Rýdl , Sobotka , Krupička , Horník , Štáfek , Derner , Lemonfa ( 41. Drábek ), Bobelák

Rozhodčí: Procio - Řečník, Obrtel

Diváci: 25

Stadion: SK Aritma Praha

Ohlasy

Trenér Kárník: " Nastupovali jsme proti čtvrtému mužstvu tabulky. Konečně již s menší maradkou proti předešlému zápasu v Ústí, což se projevilo i na výkonu. Od úvodního hvizdu se na našem výkonu projevilo daleko  více sebevědomí a odhodlání. Utkání od samého začátku bylo hodně běhavé a bojovné, hrálo se nahoru a dolu. Obě mužstva chtěla vstřelit první gól. Po několika našich šancích jsme hrozili hlavně po straně přes Nováka , žádná ale neskončila v síti. Hosté zahrozili dvakrát. Nejprve hosty vychytal náš brankář, ale na byl náš brankář krátký, když hostující špílmachr utekl obraně a obešel i našeho brankáře a poslal hosty do vedení 0 : 1 -. Netrvalo však dlouho a po úniku Nováka a jeho střele, kterou hostující brankář jen vyrazil před sebe dorazil Delgado a srovnal na 1 : 1. Do poločasu už se pak skóre neměnilo a tak se čekalo s čím přijdou obě mužstva do druhé půle. Druhý poločas jsme soupeře přehráli, byli jsme převážnou část druhého poločasu lepší, ale chyběla nám efektivita. Přestože jsme v zápase nakonec soupeře převážně přehráli, tak jsme nedokázali být gólově efektivnější a proto utkání skončilo remízou. "